• Plavecký výcvik
          • V mesiaci jún sa uskutočnil plavecký kurz žiakov II.A a II.G triedy. Žiaci sa učili, zdokonaľovali v plaveckých spôsoboch. Okrem plávania a šnorchlovania sa mohli učiť paddleboardovať na tichom aj búrlivom mori.
        • Plnohodnotne sa dá praxovať aj v škole
          • Sme dôkazom toho, že hoci nie sme na praxi u zamestnávateľa, aj tak môžeme kvalitne a hlavne prakticky zúročiť teóriu. Na hodine aplikovanej informatiky okrem toho, že opakujeme učivo z teoretickej hodiny, tak simulujeme rôzne praktické úlohy, ktoré sa vo firmách uplatňujú, a ktoré aj naši spolužiaci vo firmách vykonávajú.
        • OAVOZA úspešná v KPMG
          • Úspešní riešitelia súťaže Mladý účtovník boli pozvaní na deň otvorených dverí do KPMG. Z 3 úspešných žiačok (1., 2. a 10. miesto) pozvanie prijala žiačka Ema Danížková, ktorá sa umiestnila na 2. mieste súťaže Mladý účtovník.
        • Slovenský romantizmus
          • Dňa 7. júna 2023 sme sa spoločne s triedami 1.H a 1.G zúčastnili na obohacujúcej prednáške o romantizme na území Slovenska v období pôsobenia známych štúrovcov.
        • Beseda s Jozefom Banášom
          • Dňa 1. júna 2023 sa našej škole uskutočnila beseda so spisovateľom Jozefom Banášom v spoločnosti úspešného podnikateľa Pavla Vitteka. Témou bolo rozprávanie o knihe ,, Som Baťa, dokážem to!” Dozvedeli sme sa o jeho živote, životných skúsenostiach a úspechu.
        • Koncert "Okná do minulosti"
          • Na sklonku týždňa, v piatok 19. mája sme my, 1.B vyšli do mesta za kultúrou. Po búrlivých daždivých dňoch sa konečne objavilo slnko, a to nám hralo do karát. Po pár minútach sme pomedzi slnečné lúče prišli do Domu umenia Fatra v Žiline.
        • Deň narcisov
          • Ako všetci vieme, život sa občas otočí úplne iným smerom ako by sme chceli a ocitáme sa v úzkych. Riešime, hľadáme odpovede a snažíme sa nájsť pomoc. My sme dňa 20. marca 2023 mohli túto pomoc poskytnúť ľuďom s onkologickým ochorením.