• CuLtUrAL DiVeRsitY

• 08.11.2023 12:55
        • Naša škola bola opäť úspešná pri žiadosti o schválenie projektu v rámci platformy eTwinning. Táto platforma spája školy z celej Európy a Turecka a ponúka možnosť nadviazať dlhodobé a krátkodobé spolupráce medzi jednotlivými školami.
        • Zisk národného certifikátu kvality

• 26.09.2022 12:12
        • Naša škola získala Národný certifikát kvality za prácu na medzinárodnom projekte Fast Fashion Awareness v rámci programu eTwinning. Na tomto projekte sme spolupracovali so žiakmi a učiteľmi zo škôl z Francúzska, Talianska a Turecka a bol zameraný na zvýšenie povedomia o problematike tzv. rýchlej módy (lacné, nekvalitné oblečenie) a jej dopadu na životné prostredie.
        • Fast Fashion Awareness

• 20.06.2022 13:18
        • Študenti z tried II. H a III.G sa tento polrok zapojili do medzinárodného projektu Fast fashion awarness spolu so žiakmi z Francúzska, Talianska a Turecka. Tento projekt im poskytol nové skúsenosti a niektorým aj nových kamarátov. Jednotlivé aktivity v projekte ich postupne naučili, prečo je rýchla masová výroba textilu nebezpečná nielen voči životnému prostrediu, ale aj voči obyčajným ľuďom, ktorých ju vyrábajú...