• SIP - Opäť sme úspešní!
          • Aj pri druhej účasti žiakov našej školy v súťaži Spracovanie informácií na počítači – súťažná disciplína WORDPROCESSING, ktorú vyhlasuje Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR a zabezpečuje Štátny inštitút odborného vzdelávania sme boli úspešní.
        • Dôchodkový systém SR
          • Odborná prednáška na praktické porozumenie dôchodkovému systému v našom štáte sa uskutočnila 14. februára 2024 v prednáškovej miestnosti AUDIO.
        • Naši úspešní absolventi medzi nami
          • Dňa 8.2.2024 sme sa žiaci 3. a 4. ročníka, v rámci projektu trasovania absolventov našej školy, zúčastnili veľmi zaujímavej prednášky/workshopu s bývalými absolventkami našej Obchodnej akadémie, s Ing. Behančinovou-Kyselovou, ktorá pracuje na poste zástupca regionálneho riaditeľa regiónu stred v Tatra Banke a Ing. Gutovou, štatutárnou audítorkou.
        • Keď to na hodine vonia
          • Čím začať vyučovanie lepšie ako chutným a voňavým jedlom? V duchu tejto otázky sa niesla pondelňajšia hodina nemčiny v II.A, kde nám v rámci témy Jedlo a pitie pripravili naši spolužiaci vynikajúce pochúťky z ich rodnej krajiny.
        • Deň profesie v Bytči
          • Dňa 06.02.2024 sa naša škola zúčastnila na podujatí zvanom Deň profesie, ktoré sa konalo v kultúrnom dome v Bytči. Cieľom akcie bolo prezentovať stredné školy a ich študijné programy z regiónu Žilinského kraja pre žiakov z 8. a 9. ročníka základných škôl v Bytči a okolí.
        • OLYMPIÁDA ĽUDSKÝCH PRÁV
          • Dňa 22.1.2024 sa konalo na našej škole školské kolo Olympiády ľudských práv. Olympiády sa zúčastnilo 15 žiakov 3. ročníka, ktorí prešli náročným testom, ktorý pozostával z otázok z problematiky zaoberajúcej sa ľudskými právami.