• Exkurzia v Slovenskom technickom múzeu v Košiciach

• 12.12.2022 09:24
        • Dňa 6.12.2022, presne na Mikuláša, sme sa my, trieda 1.B a pani učiteľky Kochláňová a Synákova, vybrali na exkurziu do Košíc. Ako prvé sme museli presedieť dlhú trojhodinovú cestu vlakom a potom sme sa vybrali do Slovenského technického múzea.
        • NAVŠTÍVILI SME SLOVENSKÉ TECHNICKÉ MÚZEUM V KOŠICIACH

• 22.06.2022 19:17
        • Dňa 2. júna 2022 (štvrtok) sme sa my - I. A - vybrali na celodennú exkurziu do Košíc s pani prof. Kubalovou a pani prof. Jamborovou. Cestovali sme vlakom zo Žiliny tri a pol hodiny. Navštívili sme  Slovenské technické múzeum, kde sme videli písacie stroje a ďalšiu komunikačnú technológiu, zubnú techniku, umelecké kováčstvo a mnoho ďalších zaujímavých predmetov, ktoré sa využívali v minulosti.
        • Exkurzia II.H v Košiciach

• 22.06.2022 19:20
        • Naši druháci s pani učiteľkami navštívili krásne Košice, kde absolvovali náučnú prehliadku technického múzea. Videli sme množstvo exponátov, medzi ktorými nechýbali ani písacie stroje z 19. storočia. Po tejto prehliadke sme sa prešli upršanými ulicami Košíc popri Dóme sv. Alžbety.
        • Exkurzia II.G v Košiciach

• 22.06.2022 13:14
        • Po nútenej pauze aj naša škola opäť vyrazila do sveta -  presnejšie do Košíc - kde sa dňa 10.5.2022  žiaci našej školy zúčastnili exkurzie, aby obohatili svoje znalosti v mnohých oblastiach ako história písacích strojov, hutnícke a banícke dedičstvo východu, ale aj rozšírenie obzorov čo sa týka hviezdnej oblohy.