• Finančná sloboda – školské kolo súťaže

• 19.10.2023 21:43
        • Žiaci končiacich ročníkov IV.A, IV.B, V.G a V.H pod vedením Ing. Jána Bohušíka /certifikovaného lektora hry/   hrali hru Finančná sloboda. Cieľom hry bolo dosiahnutie stanoveného finančného stavu – správnym rozložením finančného portfólia tzn. správnymi finančnými rozhodnutiami.
        • Exkurzia do výrobného podniku Okrasa Čadca

• 22.03.2023 10:32
        • Dňa 24.2. 2023 sme sa spoločne s pani učiteľkou Kostolnou a pánom učiteľom Vartiakom vybrali na exkurziu do Čadce do výrobného družstva Okrasa, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe predovšetkým vianočných ozdôb.
        • Krajské kolo Ekonomickej olympiády

• 22.02.2023 21:45
        • V pondelok  14.2.2023 sa uskutočnil      šiesty ročník  Ekonomickej olympiády  na pôde Žilinskej univerzity v Žiline. Z našej školy postúpili do krajského kola žiaci:

Viktória  Zuzíková, Michal Mišutka, Milan Gajdoš, Samuel Randa, Michal  Matejčík