• Naša škola získala Európsku značku kvality

• 21.06.2023 13:49
        • V rámci zatraktívnenia práce na hodinách sa vybraní učitelia rozhodli zapojiť do platformy eTwinning, v ktorej spolu spolupracujú školy z rôznych štátov Európskej únie na spoločných projektoch.
        • Business plan – začíname s podnikaním

• 21.06.2023 13:41
        • Študenti 1. ročníka bilingválneho štúdia dostali v rámci predmetu Anglický jazyk - projekty zadanie, ktorého úlohou bolo vytvoriť podnikateľské plány pre ich fiktívne spoločnosti.
        • And what about your carbon fʘʘtprint?

• 03.05.2023 12:19
        • V rámci vyučovacieho predmetu Projekty, ktorý majú žiaci 1. ročníka bilingválneho štúdia sme vytvorili medzinárodný projekt v platforme e-Twinning s partnerskou školou v Tureckom meste NİĞDE na tému uhlíková stopa.
        • One World Quiz Show

• 05.10.2022 09:38
        • V utorok, 3. októbra 2022, sa na našej škole uskutočnila súťaž One World Quiz Show, v ktorej si zmerali sily 4 členné súťažné tímy žiakov bilingválnych tried 2. – 4. ročníka.