• SIP - Opäť sme úspešní!

• 26.02.2024 14:08
      • Aj pri druhej účasti žiakov našej školy v súťaži Spracovanie informácií na počítači – súťažná disciplína WORDPROCESSING, ktorú vyhlasuje Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR a zabezpečuje Štátny inštitút odborného vzdelávania sme boli úspešní.
      • Krajského kola, ktoré sa uskutočnilo 7. februára 2024 v Súkromnej Spojenej škole EDUCO v Slanickej osade, sa zúčastnili 2 žiačky IV.H triedy a obidve sa umiestnili na stupňoch víťazov.

Tatiana Krištofová krajské kolo vyhrala a Natália Vandlíčková skončila druhá. Tánička ako víťazka postúpila aj do celoštátneho kola.

Obidvom dievčatám srdečne blahoželáme a Táničke budeme 25. – 27. marca 2024 držať palce, aby sa jej v celoštátnom kole darilo čo najlepšie.