• Postúpili sme do krajského kola súťaže pIšQworky

• 15.11.2022 10:26
      • Aj tento rok sme sa tradične zapojili do súťaže pIšQworky. pIšQworky sú tímová súťaž pre všetkých študentov stredných škôl a žiakov druhého stupňa ZŠ v obľúbenej strategickej hre pIšQworky.
      • Usporiadateľom súťaže je spolok Student Cyber Games už od roku 2008.

Oblastného kola v Žiline sa zúčastnilo 17 tímov a medzi nimi aj náš tím ALFA v zložení: Juraj Pečalka, Samuel Randa, Timea Čerňanová, Sabína Obrtancová, Dominika Obrtancová.

V skupinovej fáze bol náš tím ALFA súčasťou skupiny D, ktorú s prehľadom vyhral a do play-off postúpil z 1. miesta.Následne v play-off pokračovali vo víťaznej šnúre a v samotnom závere v boji o 1. miesto a víťazný pohár porazili konkurenčný tím Ušiaci 7:3.

Všetkým členom tímu ALFA blahoželáme a držíme palce v krajskom kole, ktoré sa uskutoční 28.11.2022 v Žiline.

Fotogaléria: https://oavoza.edupage.org/album/#photos:album:29