• NBS očami hovorcu / novinára

• 29.11.2023 16:48
      • V mesiaci november sa v IV.A triede uskutočnila akcia „NBS očami hovorcu / novinára“, kde sme prezentovali prezentácie podľa predom zvolenej témy, ako napríklad: environmentálna politika NBS, zberateľské a pamätné mince, vzdelávanie verejnosti, DOD v NBS, web stránka NBS predstavenie, mobilná peňaženka, biometria v bankovníctve, štatistika NBS, spracovanie peňazí a výmena peňazí, falzifikáty, menová politika, informácie pre média, blogy NBS, ochrana finančného spotrebiteľa a pod.
      • Počas tejto akcie sme mali možnosť naučiť sa zvládať stres pred publikom,  odprezentovať odbornú tému, správne spracovať vizuálnu stránku prezentácie, vystupovať v roli novinára či hovorcu, správne sa vyjadrovať atď. Nadobudli sme nové skúsenosti v oblasti prezentovania, ktoré budeme môcť aplikovať počas štúdia na vysokých školách. Rovnako sme sa dozvedeli mnoho zaujímavých informácií o NBS, ktoré nám kreatívne predniesli naši spolužiaci a spolužiačky.

Všetci sme sa naplno vžili do role novinára alebo hovorcu a profesionálne sme odprezentovali naše pútavo pripravené prezentácie. Pozrite na foto v galérii!

Helena Gachová a Radoslava Kolembusová

Fotogaléria: https://oavoza.edupage.org/album/#photos:album:87