• Vyhrali sme!

• 27.11.2023 09:52
      • Dňa 22. novembra 2023 sme sa zúčastnili regionálneho kola hry FINANČNÁ SLOBODA. Žiačky, ktoré vyhrali školské kolo v končiacich ročníkoch, konkrétne zo IV. A Emma Hundáková a Nikola Mohyláková, zo IV. B Emma Tamášiová a Sabína Obrtancová, z V. G  Alexandra Babušová a Katarína Janíčková, z V. H Lucia Labantová a Zdenka Hvolková, postúpili a v priestoroch OVB zasadli za hracie stoly.
      • Pán Ing. Ján Bohušík a tiež Ing. Peter Matis kreovali rôzne situácie, kde museli žiačky reagovať a robiť správne finančné rozhodnutia. Zadania boli iné ako v školskom kole, popasovať sa museli aj s hypotekárnymi úvermi či rôznymi produktami poistenia. A samozrejme správne investovať do cenných papierov.

V konkurencii, ktorá bola prevažne mužská – naše dievčatá obsadili 1. a 3. miesto!

1. miesto       Emma Hundáková a Nikola Mohyláková
        3. miesto       Lucia Labantová a Zdenka Hvolková

Srdečne blahoželáme a držíme palce v celoslovenskom kole, ktoré sa uskutoční 6. decembra 2023 v Banskej Bystrici.

Atmosféru a víťazky si pozrite v galérii.

Ing. Renáta Fojcíková

Fotogaléria: https://oavoza.edupage.org/album/#photos:album:86