• OAVOZA úspešná v KPMG

• 27.06.2023 10:01
      • Úspešní riešitelia súťaže Mladý účtovník boli pozvaní na deň otvorených dverí do KPMG. Z 3 úspešných žiačok (1., 2. a 10. miesto) pozvanie prijala žiačka Ema Danížková, ktorá sa umiestnila na 2. mieste súťaže Mladý účtovník.
      • 19. júna 2023 sa Ema s pedagogickým dozorom vybrala do Bratislavy. Možnosť navštíviť KPMG prijali Ing. O. Križová a Ing. L. Synáková.

Žiaci mali možnosť stretnúť a vyspovedať profesionálov z oddelenia daní, auditu či poradenstva. Nahliadli sme do priestorov, kde vládne vzájomný rešpekt, podpora a otvorený prístup.

Zaujímavé bolo i stretnutie s talentmi z KPMG pri kávičke na terase, kde žiaci zistili, ako vyzerá deň v KPMG, aké sú ich hodnoty a čo ich spája.

Na záver bol zábavný kvíz o zaujímavé ceny. Naša Ema nesklamala a odniesla si krásne 2. miesto. Gratulujeme.

Žiačka i učitelia získali zaujímavé informácie o možnostiach v KPMG a ďakujú za pozvanie.

Deň bol pre nás prínosný a ešte raz veľké ĎAKUJEME.

Ing. L. Synáková učiteľka OA Žilina