• Súťaž „Naj účtovník“ má víťaza

• 07.07.2022 06:37
      • Ako po iné roky, aj tento rok sa na našej škole uskutočnila súťaž „Naj účtovník“. Triedne marcové kolo rozhodlo o účastníkoch školského kola, keďže vstupenkou doň boli vynikajúceho výsledky a mnohí z nich stratili len pár bodov. Svoje sily si tak zmeralo 18 najlepších žiakov z ročníka.
      • Finálové zadanie obsahovalo takmer všetky poznatky z doterajšieho štúdia a žiaci tak mohli preukázať svoje široké vedomosti z účtovníctva, lásku k tomuto predmetu a radosť z riešenia úloh, ktorú pozná každý zanietený účtovník. Najlepšie výsledky rozhodli o víťazoch, ktorí boli odmenení diplomami a vecnými cenami:

1. miesto                 Simona Ferjancová                       IV.H/2
        2. miesto                Viktória Zuzíková                          IV.H/1
        3. miesto                 Ema Danížková                              III.A/1

Víťazom aj účastníkom v mene vedenia aj učiteľov ešte raz srdečne gratulujeme a ďakujeme, že aj takýmto spôsobom môžeme pocítiť radosť a spokojnosť s našej práce a odovzdávania vedomostí. Dúfame, že každý z vás uplatní svoje vedomosti v praxi.

Ing. Michaela Kostolná
        Ing. Blanka Kubalová