• Deň profesie v Bytči

• 08.03.2023 18:50
      • Dňa 07.02.2023 sme sa ako škola zúčastnili Dňa profesie v kultúrnom dome v Bytči. Toto podujatie slúži na prezentáciu stredných škôl a ich odborov zo Žilinského kraja pre žiakov 8. a 9. ročníkov pre základné školy v Bytči a okolí.
      • Na reprezentáciu boli vybraní študenti duálneho vzdelávania a bilingválneho odboru. Mohli sme tak poskytnúť potencionálnym uchádzačom o štúdium všetky potrebné informácie a zodpovedať ich otázky ohľadom prijímacích skúšok, života na škole, mimoškolských aktivít či zahraničnej praxi v Dubline alebo plaveckéko kurzu v Chorvátsku.

Žiaci, ako každý rok, prejavili veľký záujem o náš študijný odbor 6317 M 74 obchodná akadémia – bilingválne štúdium (slovensko-anglické), ale aj o študijný odbor 6317 M obchodná akadémia, ako aj o náš stále rozvíjajúcí sa odbor 6317 M obchodná akadémia – duálne vzdelávanie.

Tešíme sa, ktoré známe tváre uvidíme v školských chodbách už budúci školský rok!

Soňa Hrušíkova, Sofia Čikotová (IV.H)

Fotogaléria: https://oavoza.edupage.org/album/#photos:album:50