• Beseda s Jozefom Banášom

• 08.06.2023 10:06
      • Dňa 1. júna 2023 sa našej škole uskutočnila beseda so spisovateľom Jozefom Banášom v spoločnosti úspešného podnikateľa Pavla Vitteka. Témou bolo rozprávanie o knihe ,, Som Baťa, dokážem to!” Dozvedeli sme sa o jeho živote, životných skúsenostiach a úspechu.
      • Kuriózne je, že napriek písaniu kníh po celý jeho život, sa stal úspešným spisovateľom až v 57 rokoch. Jozef Banáš nás taktiež navádzal na plnenie svojich snov, podľa neho by bolo najideálnejšie nebudiť sa na budík, ale na túžbu a odhodlanie si plniť naše sny, pričom zdôraznil, že bez sebadisciplíny to nejde.

Beseda bola prínosná a nápomocná, podaná s humorom a zaujímavo. Sme radi, že sa pán Banáš rozhodol navštíviť práve našu školu, a mohli sme byť medzi vybranými žiakmi, ktorí sa besedy zúčastnili. Na zamyslenie stojí okrem iného aj jeho výrok ,,Starneme vtedy, keď rezignujeme.”

žiačky III.A triedy

Fotogaléria: https://oavoza.edupage.org/album/#photos:album:62