• Deň otvorených dverí v KPMG

• 01.07.2024 07:53
      • KPMG je členskou spoločnosťou celosvetovej siete poradenských spoločností poskytujúcich služby v oblasti auditu, daní a poradenstva. Je zároveň aj partnerom súťaže Mladý účtovník, ktorú organizuje KROS v spolupráci so Slovenskou komorou certifikovaných účtovníkov.
      • Pre 30 najúspešnejších riešiteľov, ktorí postúpili do celoslovenského kola súťaže Mladý účtovník spoločnosť KPMG zorganizovala Deň otvorených dverí so špeciálnym programom. Pozvanie na túto jedinečnú akciu, ktorá sa konala 11. júna 2024 v Bratislave, dostali aj „naše úspešné dievčatá“ Lenka Kurucová (2. miesto v celoslovenskom kole) a Martina Húšťavová (8. miesto v celoslovenskom kole). Podujatie je určené aj pre pedagógov, ktorí žiakov sprevádzajú, v tomto roku sa ho zúčastnili  Ing. D. Kochláňová a Ing. R. Fojcíková.

A čo organizátori pripravili?

- Prezentáciu kľúčových služieb, ktoré KPMG poskytuje – Audit, Tax, Legal, Advisory;
        - prehliadku priestorov spoločnosti – kancelárie, oddychové zóny, terasa;
        - predstavenie kariérnych možností vo firme;
        - prezentáciu práce HR tímu, ktorý upozornil  aj na tipy ako správne vytvoriť CV;
        - stretnutie s mladými  talentmi spoločnosti v rámci programu KPMG Trainee;
        - neformálne rozhovory s pracovníkmi KPMG.

Záver patril kvízu, v ktorom naše žiačky preukázali pohotovosť i odborné znalosti a z 15 zúčastnených sa umiestnili takto:

Martina Húšťavová 1. miesto a Lenka Kurucová 2. miesto.

GRATULUJEME A ĎAKUJEME ZA ŠÍRENIE DOBRÉHO MENA ŠKOLY.

Ing. D. Kochláňová

Fotogaléria: https://oavoza.edupage.org/album/#photos:album:129