• Cesta úspechu mladého účtovníka

• 10.05.2024 14:05
      • Krásne 2. miesto obsadila Lenka Kurucová, žiačka 5. H triedy. Na ôsmom mieste sa umiestnila Martina Húšťavová zo IV. A triedy.
      • Súťaž Mladý účtovník dáva talentovaným žiakom možnosť predviesť svoje zručnosti a získať finančné i vecné ceny.

Na súťaži Mladý účtovník sa ocitlo mnoho talentovaných a ambicióznych žiakov. Aj naše dve žiačky – maturantky súťažili v konkurencii 144 žiakov stredných odborných škôl.

V súťaži preukázali vynikajúce schopnosti a znalosti v účtovníctve. Ich presnosť, dôkladnosť a záujem o detaily priniesli takéto krásne umiestnenie v rámci Slovenskej republiky.

Obe žiačky sú dôkazom toho, že snaha a nasadenie prinášajú vytúžené výsledky.

Obe víťazky majú potenciál dostať sa ešte vyššie v ich kariére a zaujať vedúce pozície v oblasti účtovníctva. Nech ich úsilie a profesionálny prístup sprevádzajú na ceste k úspechu.

Gratulujem Lenke a Martine k ich vynikajúcemu umiestneniu, prijatiu na vysokú školu do Bratislavy, získaniu vecných a finančných výhier. Obe sa v júni zúčastnia i dňa otvorených dverí v KPMG v Bratislave.

Ing. lenka Synáková

Fotogaléria: https://oavoza.edupage.org/album/#photos:album:119