• Certifikácia

• 18.04.2024 11:23
      • Poradca podnikateľov vytvoril projekt PP pre školy. Projekt bol vytvorený s cieľom uľahčiť žiakom proces získavania informácií a nadobudnúť istú prax už v škole.
      • Neustály tlak a využívanie informačných technológií vedie mladých ľudí hľadať informácie „na webe“. Nie vždy a všetky informácie sú aktuálne, pravdivé. Je preto potrebné ich selektovať a vybrať tie „správne“ ekonomické informácie. Práve k tomu účelu slúži portál Daňové a Mzdové centrum.

Preukázať znalosti o využívaní Daňového a Mzdového centra mali možnosť žiaci stredných škôl zapojení do programu PP pre školy. Na pôde Obchodnej akadémie sv. Tomáša Akvinského sa tak stretli žiaci obchodných akadémií OATA, OAVOZA a OA Liptovský Mikuláš.

11 žiakov Obchodnej akadémie v Žiline túto možnosť využilo a 15. apríla 2024 sa zúčastnili prezenčnej Certifikácie žiakov na Daňové a Mzdové centrum.

Po príhovore a práce na portáli Daňové centrum a portáli Mzdové centrum žiaci pracovali a riešili zadané otázky certifikácie.

Všetci žiaci úspešne  zvládli certifikáciu a získali certifikát.

Srdečne blahoželáme!

Ing. Lenka Synáková