• Keď to na hodine vonia

• 15.02.2024 07:56
        • Čím začať vyučovanie lepšie ako chutným a voňavým jedlom? V duchu tejto otázky sa niesla pondelňajšia hodina nemčiny v II.A, kde nám v rámci témy Jedlo a pitie pripravili naši spolužiaci vynikajúce pochúťky z ich rodnej krajiny.

• 01.10.2023 14:10
        • Európsky deň jazykov nám pripomína, že jazyky nás spájajú a otvárajú dvere k novým kultúram a skúsenostiam. Dňa 26. septembra sa preto študenti nemeckého a španielskeho jazyka z 3.G a 3.H spojili a spolu s vyučujúcimi Mgr. Evou Ftorekovou a Mgr. Hanou Štefankovičovou si vymieňali a rozširovali svoje jazykové vedomosti.
        • Exkurzia do Viedne

• 24.01.2023 10:14
        • Viedeň by mal vidieť každý, o tom nie sú žiadne pochybnosti. Hlavné mesto Rakúska dýcha eleganciou a spája sa v ňom cisárska história s modernou architektúrou. Návštevníkom, ale aj domácim obyvateľom ponúka množstvo jedinečných zákutí či miest.
        • TAG DER SPRACHEN

• 04.10.2022 18:14
        • 26. septembra sa v krajinách Európskej únie slávi deň jazykov, ktorého hlavným cieľom je primäť ľudí bez ohľadu na vek či vzdelanie k učeniu sa cudzích jazykov, pretože vďaka tomu sa môže prehlbovať naše vzájomné spoznávanie sa v rámci Európy.