• Víťazka mladého účtovníka 2023
          • Aj tento rok sa 3 žiačky našej obchodnej akadémie zúčastnili 2. kola jubilejného 25. ročníka olympiády Mladý účtovník, ktorý pripravuje každoročne spoločnosť Kros v spolupráci so Slovenskou komorou certifikovaných účtovníkov.
        • Mladý Európan 2023
          • V utorok, 25.4.2023, sa žiaci Marek Begáň (III.B), Adam Čibenka (III.G) a Simona Milcová (III.H) pod vedením p.riaditeľky JUDr. Tomaníčkovej, zúčastnili regionálneho kola 18. ročníka vedomostnej súťaže Mladý Európan 2023.
        • Návšteva Kvetonosnej farmy v Bánovej
          • V jeden štvrtkový jarný deň sme my - štyria praxujúci žiaci z I.B - ostali milo prekvapení kreatívnou myšlienkou pani učiteľky Kostolnej, vytiahnuť nás zo školských lavíc do prírody. Práve toto ročné obdobie je príznačné pompéznosťou a okázalosťou kvitnúcich kvetov.
          • V rámci vyučovacieho predmetu Projekty, ktorý majú žiaci 1. ročníka bilingválneho štúdia sme vytvorili medzinárodný projekt v platforme e-Twinning s partnerskou školou v Tureckom meste NİĞDE na tému uhlíková stopa.