• 13.06.2023 10:52
        • Ako všetci vieme, život sa občas otočí úplne iným smerom ako by sme chceli a ocitáme sa v úzkych. Riešime, hľadáme odpovede a snažíme sa nájsť pomoc. My sme dňa 20. marca 2023 mohli túto pomoc poskytnúť ľuďom s onkologickým ochorením.
        • Beseda s Jozefom Banášom

• 08.06.2023 10:06
        • Dňa 1. júna 2023 sa našej škole uskutočnila beseda so spisovateľom Jozefom Banášom v spoločnosti úspešného podnikateľa Pavla Vitteka. Témou bolo rozprávanie o knihe ,, Som Baťa, dokážem to!” Dozvedeli sme sa o jeho živote, životných skúsenostiach a úspechu.
        • Prednáška „Ako začať.....“

• 06.06.2023 11:27
        • Dňa 1.6.2023 sa žiaci tretieho ročníka bilingválneho štúdia zúčastnili série prednášok na tému „Ako začať...“, ktorá sa týka začiatkov vlastného podnikania.
        • Koncert "Okná do minulosti"

• 06.06.2023 11:21
        • Na sklonku týždňa, v piatok 19. mája sme my, 1.B vyšli do mesta za kultúrou. Po búrlivých daždivých dňoch sa konečne objavilo slnko, a to nám hralo do karát. Po pár minútach sme pomedzi slnečné lúče prišli do Domu umenia Fatra v Žiline.
        • Návšteva Kvetonosnej farmy v Bánovej

• 03.05.2023 12:32
        • V jeden štvrtkový jarný deň sme my - štyria praxujúci žiaci z I.B - ostali milo prekvapení kreatívnou myšlienkou pani učiteľky Kostolnej, vytiahnuť nás zo školských lavíc do prírody. Práve toto ročné obdobie je príznačné pompéznosťou a okázalosťou kvitnúcich kvetov.