• Dofáci sa zúčastnili zbierky Hodina deťom

• 27.03.2023 17:19
      • V utorok 21.3.2023 sme sa ako Dofáci zúčastnili zbierky Hodina deťom, kde sa tento rok zbierali peniaze pre rodiny s jedným rodičom. Boli sme rozdelení do troch skupín...
      • ...a oslovovali sme ľudí v Auparku a jeho okolí. Stretli sme množstvo rozdielnych skupín ľudí. Niektorí sa ponáhľali na obed, iní zas do práce. Mali sme však možnosť stretnúť veľa ústretových a milých ľudí, ktorí si nás s úsmevom vypočuli a radi prispeli na dobrú vec. Samozrejme, stretli sme sa aj s odmietnutím, nedôverou a pohŕdavosťou. Jeden pán nám však povedal: "Radšej počuť 10x nie a raz áno." Jeho slovami sme sa riadili, keď sme boli demotivovaní.

Videli sme, že sa aj iné školy zapojili do tohto projektu a so študentmi sme prehodili zopár slov. Po niekoľkých hodinách sme sa unavení, ale s úsmevmi na tvárach vracali naspäť do školy, kde sme si porozprávali zážitky z celého dňa.

Napriek všetkému sme prežili úspešný deň a podarilo sa nám vyzbierať 441,03 Eur pre tých, ktorí to potrebujú.

P. Žeriavová

Fotogaléria: https://oavoza.edupage.org/album/#photos:album:53