• Veľtrh študentských firiem

• 10.05.2024 14:17
        • Na konci každého podnikateľského roku nezisková organizácia Junior Achievement Slovensko usporiada obrovský veľtrh študentských firiem.  Ani tento rok nebol výnimkou a my sme sa vybrali na túto akciu pozrieť.
        • Študentská firma AHAčko na konferencii Re-power your future

• 11.03.2024 13:18
        • V novembri sa žiačky študentskej firmy AHAčko zúčastnili súťaže Ideathon v Košiciach. Bola to pre nich užitočná skúsenosť, ktorá ich motivovala k zapojeniu sa do ďalšej príležitosti, ktoré nezisková organizácia Junior Achievement ponúkla.
        • AHAčko na súťaži Ideathon

• 11.03.2024 13:14
        • V rámci programu Aplikovaná ekonómia sa žiaci študentskej firmy AHAčko zapojili do súťaží a iných príležitostí, ktoré Junior Achievement ponúka.
        • Študentská firma AHAčko

• 22.03.2024 13:14
        • V školskom roku 2023/2024 sa žiaci tretieho a štvrtého ročníka po prvýkrát pod vedením Ing. Lenky Synákovej zapojili do programu Aplikovaná ekonómia.